HAKKIMIZDA

Sigma, inşaat sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübesi ve çözüm odaklı yaklaşımıyla, Türkiye'nin en güvenilir mühendislik ve danışmanlık firmaları arasında yer alır.

Mühendislik, tasarım, proje yönetimi, danışmanlık gibi pratik ve uygulamalı alanlarda Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla çözüm ortağı olarak faaliyet gösteriyoruz.

Sigma, 70 uzman çalışanı, 500 milyon dolar sermaye değeri ve 50’den fazla aktif projesiyle sektörün iş hacmi en yüksek mühendislik firmalarından biri olarak ekip çalışmasına, kişisel gelişime ve inovasyona verdiği önemle, yapı ve mühendislik sektörünün en güncel uygulamalarını hayata geçirmeye devam ediyor.

Vizyonumuz

Global standartlardaki proje kalitesi, yenilikçi ve destekleyici çözümleri ve dürüst hizmeti temel alan anlayışı ile 2022’den önce Türkiye’nin en büyük 10 proje tasarım ve yönetim şirketi içerisinde yer almak.

Misyonumuz

Üst düzey kalite ve verimlilik ilkemizin yanı sıra mutlak müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla işverenlerimizin en iyiyi deneyimleyip daha başarılı neticelere ulaşmalarını amaçlıyoruz.

Değerlerimiz

Sigma, kurulduğu günden itibaren belirlediği ilkelere sadık kalarak çalışanlarıyla, işverenleriyle ve iş ortaklarıyla güçlü bir bağ kurarak sektörün saygın markalarından biri haline gelmiştir.

Bizi biz yapan değişmez ilkelerimiz şöyle sıralanabilir:

Açık ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla dürüst hizmet vermek,

Her gün ilk günkü heyecanla çalışarak ideal bir müşteri deneyimi sunmak,

İşverenin ihtiyaçlarını doğru algılayarak çözüm odaklı çalışmak,

Açık bir iletişim ve insana değer kaidesiyle çalışanlarını memnun etmek,

Sadece proje sürecinde değil ertesinde de denetim ve takiple tam destek vermek,

Teknolojiyi yakından takip ederek inovatif bir yaklaşımla çalışmak,

Sürdürülebilir yaşam anlayışını benimseyerek çevreye ve insan sağlığına duyarlı olmak.

Hizmetlerimiz

İşverenlerimize; tasarım, mühendislik, projelendirme, danışmanlık, proje yönetimi hizmeti sunuyor, tam destek ilkesiyle tüm süreçlerde hem teknik hem de stratejik çözüm ortaklıkları kurarak çalışıyoruz.

Sektörde farklılaşan ve öne çıkan konumumuzla risk azaltıcı faktörlere odaklanıyor, global standartlardaki çözüm anlayışımızla işverenlerimize entegre hizmetler sunuyoruz.

Genç ve dinamik tasarım ekibimiz ve deneyimli yönetim kadromuzla işverenlerimize  projelerinin yaşam döngüsü boyunca hizmet vermeye odaklanıyoruz.

Güçlü teknik altyapımız, geniş pazar ve sektör deneyimimiz ile özelleştirilmiş çözümler sunarak inovatif fikirlerimizi hayata geçiriyoruz.