HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Sigma olarak, gücünü 30 yılı aşkın köklü deneyiminden alarak inşaat sektörünün dinamiklerini belirleyen ve bununla tanınmış lider bir firmayız. Yenilikçi bakışı ve global standartlardaki hizmet anlayışı ile global olarak kanıtlanmış çözümlerle hizmet veren, genç ve profesyonel ekibimiz ile Türkiye’nin saygın ve güvenilir mühendislik ve danışmanlık firmasıyız.

Tasarım, mühendislik, projelendirme, danışmanlık ve proje yönetim alanlarında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının çözüm ortağı olarak, çok yönlü ekibimizle yapıların; ahşap, çelik ve betonarme yapısal projeleri ile mimari, mekanik ve elektrik projelerini hazırlar, kapsamlı mühendislik ve danışmanlık hizmeti veririz.

Aktif olarak yönetilen 30’u aşkın proje ve 300m$’lık sermaye değeri ile sektörün en saygın mühendislik ve danışmanlık firmalarından biri olarak, her zaman işverenlerimiz için en değerli partner olmayı hedefleriz.

Sürekli gelişimi ilke edinmiş 65 uzmandan oluşan kadromuz ile kamudan özel sektöre kadar uzanan geniş bir sektör yelpazesinde önemli bir konuma sahip olarak; gelecek nesilleri bir adım daha ileriye taşıyacak, işverenlerimizin daha iyi sonuçlara ulaşmalarını sağlayacak yüksek teknolojili projelerin bir parçası olmaktan gurur duyarız.

Vizyonumuz

Global standartlardaki proje kalitesi, yenilikçi ve destekleyici çözümleri ve dürüst hizmeti temel alan anlayışı ile 2022’den önce Türkiye’nin en büyük  10 proje tasarım ve yönetim şirketi içerisinde yer almak.

Misyonumuz

Mükemmel müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla, en yeni teknolojilerin uygulandığı kişiye özel çözümleri; deneyimli, gelişime açık ve alanının en yetenekli uzmanlarından oluşturduğu kadrosuyla harmanlayarak, işverenlerinin en iyiyi deneyimleyip daha iyiye ulaşmalarını amaçlar.

Hizmetlerimiz

Sigma olarak, işverenlerimize; tasarım, mühendislik, projelendirme, danışmanlık ve proje yönetim hizmeti sunar, koşulsuz destek ilkesi ile hem teknik hem de stratejik çözüm ortağı olarak çalışırız.

Teknolojik uygulamaların öncüsü olarak; deneyimli yönetim kadromuz, genç ve dinamik ekibimiz ve geniş sektör deneyimimize dayanarak tüm proje yaşam döngüsü boyunca işverenlerimize mükemmel müşteri deneyimini yaşatırız.

Güçlü teknik altyapımız, geniş pazar ve sektör deneyimimiz ile işverenlerimizin en kritik projelerini tasarlar, geliştirir ve tüm proje yaşam döngüsü boyunca uzmanlaşmış hizmetler sunarız. Eksiksiz tasarım, mühendislik, projelendirme, danışmanlık ve proje yönetim hizmetleriyle, işverenlerimize profesyonel, kaliteyi arttıran ve global standartlarda çözümler üretiriz.

Farklı sektörlerdeki işverenlerimiz için tasarım, mühendislik, projelendirme,danışmanlık ve proje yönetim hizmetlerini; kurumlara özel çözümlerle yöneterek teknolojik yaklaşım ve yenilikçi fikirlerimizi tüm projelerimize aktararak müşterilerimize bekledikleri kalite ve güvenin ötesinde projeler sunarız.

Sigma olarak; risk azaltıcı, yenilikçi ve global standartlardaki çözüm anlayışıyla verdiğimiz entegre hizmetler ile sektörde farklılaşan ve öne çıkan bir konuma sahibiz.

BİZE YAZIN