HAKKIMIZDA

Sigma olarak inşaat sektöründe 30 yılı aşkın tecrübemiz, global standartlardaki hizmet anlayışımız ve sektör dinamiklerini yeniden şekillendiren yüksek hizmet politikamızla faaliyet gösteriyoruz. Sektör genelinde kalitesiyle öne çıkan inovasyon odaklı yaklaşımımızla Türkiye’nin en güvenilir mühendislik ve danışmanlık firmaları arasında yer alıyoruz.

Mühendislik, tasarım, proje yönetimi, danışmanlık gibi pratik ve uygulamalı alanlarda Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla çözüm ortağı olarak faaliyet gösteriyoruz. Ahşap, çelik, betonarme gibi farklı materyal içerikli yapısal projelerimizin yanı sıra mimari, mekanik ve elektrik projelerini de kapsayan geniş iş hacmimizle hizmet veriyoruz.

500 milyon dolar sermaye değeri ve 50’den fazla aktif proje ile sektörün iş hacmi en yüksek mühendislik firmalarından biri olarak biliniyoruz. Bu bağlamda mühendislik uygulamalarımız ve tasarım felsefemizle sektörün en saygın firmalarından biri olduğumuzun altını gururla çiziyoruz.

İş felsefemizin her aşamasında ekip çalışmasına, kişisel gelişime ve inovasyona verdiğimiz önemi vurguluyoruz. 70 uzmandan oluşan ve günden güne büyüyen yapılanmamızla kamudan özel sektöre kadar uzanan geniş bir sektör yelpazesinde, yapı ve mühendislik sektörünün en güncel uygulamalarıyla çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Global standartlardaki proje kalitesi, yenilikçi ve destekleyici çözümleri ve dürüst hizmeti temel alan anlayışı ile 2022’den önce Türkiye’nin en büyük 10 proje tasarım ve yönetim şirketi içerisinde yer almak.

Misyonumuz

Üst düzey kalite ve verimlilik ilkemizin yanı sıra mutlak müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla işverenlerimizin en iyiyi deneyimleyip daha başarılı neticelere ulaşmalarını amaçlıyoruz.

Temel Değerlerimiz

Kurulduğumuz günden beri sahip olduğumuz temel değerlerimizden güç alarak ilerliyoruz. Hem çalışanlarımıza hem de işverenlerimize güçlü bir şekilde bağlı olmamızın temelinde bu değerler yatıyor.

Dürüst Hizmet

Açık ve şeffaf yönetim ilkesi ile dürüst hizmet anlayışımızı vurguluyoruz.

İdeal Müşteri Deneyimi

İşverenlerimize; ilk günkü heyecanla ve titizlikle mümkün olan en iyi müşteri deneyimini yaşatıyoruz.

Çözüm Odaklılık

Global teknolojileri, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirip projeye özel sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.

Çalışan Memnuniyeti

En önemli sermayemiz olan çalışanlarımız için açık iletişim, devamlı eğitim ve sürekli mesleki gelişim ilkesini benimsiyor, onların mesleki memnuniyetini ve mutluluğunu ön planda tutuyoruz.

Tam Destek

İşverenlerimizle olan deneyimimizi sadece proje sürecinde değil süreç tamamlandıktan sonra da aynı kararlılıkla devam ettiriyoruz.

Global ve Yenilikçi Yaklaşım

Yeni teknolojileri yakından takip ediyor, global ve inovatif teknolojilerin Türkiye’deki öncüsü olmayı amaçlıyoruz.

Güvenlilik ve Çevreye Duyarlılık

Tüm iş süreçlerimizde en büyük önceliği çevreye ve insan sağlığına veriyor, sürdürülebilir yaşam anlayışını benimsiyoruz.

Hizmetlerimiz

İşverenlerimize; tasarım, mühendislik, projelendirme, danışmanlık, proje yönetimi hizmeti sunuyor, tam destek ilkesiyle tüm süreçlerde işverenlerimizin hem teknik hem de stratejik çözüm ortağı olarak çalışıyoruz.

Sektörde farklılaşan ve öne çıkan konumumuzla risk azaltıcı faktörlere odaklanıyor, global standartlardaki çözüm anlayışımızla işverenlerimize entegre hizmetler sağlıyoruz.

Deneyimli yönetim kadromuzun yanı sıra genç ve dinamik tasarım ekibimiz ve yapı teknolojileri uygulamalarının öncüsü kimliğimizle tüm proje yaşam döngüsü boyunca işverenlerimize hizmet odaklı bir deneyim yaşatıyoruz. Ek olarak güçlü teknik altyapımız, geniş pazar ve sektör deneyimimizle işverenlerimizin en kritik projelerini tasarlıyor, geliştiriyor ve tüm proje süreçleriyle ilgili profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Farklı sektörlerden işverenlerimize; özelleştirilmiş çözümlerimiz, teknolojik yaklaşım ve yenilikçi fikirlerimizi harmanlayarak beklediklerinin ötesinde bir hizmet deneyimi yaşatıyoruz.