UZMANLIKLAR

Mühendislik ve Tasarım

Mühendislik ve tasarım ilkeleri birden fazla alanın entegre bir şekilde özveriyle çalışmasını gerektirir. Bu bağlamda Sigma olarak tecrübeli mühendislerimiz, uzmanlarımız ve danışmanlarımızla tüm proje disiplinleri arasındaki entegrasyonu verimli bir şekilde sağlıyoruz. Böylelikle mühendislik ve tasarım sürecinin etkin bir şekilde yürütülmesini, dolayısıyla projenin en verimli sonuca ulaşmasını amaçlıyoruz.

muhendislik
program proje

Program ve Proje Yönetimi

Proje yönetimi; gerçekleştirilmesi planlanan programların zaman, mekan ve finansal kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılarak yürütülmesi ilkesine dayanır. Sigma Mühendislik olarak program ve proje yönetimi çözümlerimizle kapsamlı hizmetler bütünü sunuyor, çok yönlü perspektifimizle proje danışmanlığı veriyoruz. Bunun yanı sıra stratejik yaklaşımımızla detaylandırılmış proje planlaması yapıyor, ihale dosyalarını hazırlıyor ve kontrol standartları oluşturarak projelerin yönetilmesi, geliştirilmesi, kontrol edilmesi ve sonuçlandırılmasını sağlıyoruz.

Danışmanlık

Danışmanlık alanındaki uzmanlığımızla işverenlerimizin; projelerindeki risklerini minimize edip marka değerlerini yükseltiyor, yenilikçi yaklaşımımızla da sektörde öncü konuma gelmelerini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra global standartlardaki kalite anlayışımızla müşterilerimizin potansiyellerini maksimuma çıkartıyor ve tüm proje yaşam döngüsü boyunca işverenlerimize bütünleşik bir hizmet deneyimi yaşatıyoruz.

danismanlik
Hizmet ve çözümlerimiz ile ilgili daha kapsamlı bilgi almak için iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.