UZMANLIKLAR

İşverenlerimize; tasarım, mühendislik, projelendirme, danışmanlık, proje yönetimi hizmeti sunuyor, tam destek ilkesiyle tüm süreçlerde hem teknik hem de stratejik çözüm ortaklıkları kurarak çalışıyoruz.

Sektörde farklılaşan ve öne çıkan konumumuzla risk azaltıcı faktörlere odaklanıyor, global standartlardaki çözüm anlayışımızla işverenlerimize entegre hizmetler sunuyoruz.

Genç ve dinamik tasarım ekibimiz ve deneyimli yönetim kadromuzla işverenlerimize  projelerinin yaşam döngüsü boyunca hizmet vermeye odaklanıyoruz.

Güçlü teknik altyapımız, geniş pazar ve sektör deneyimimiz ile özelleştirilmiş çözümler sunarak inovatif fikirlerimizi hayata geçiriyoruz.

Mühendislik ve Tasarım

Mühendislik ve tasarım projeleri, birden fazla alanın entegre bir şekilde özveriyle çalışmasını gerektirir.

Statik, mimari, elektrik ve mekanik tasarım gibi farklı uzmanlıklar gerektiren ve çeşitli sektörlerde yürütülen projelerimizde tecrübeli mühendislerimiz, uzmanlarımız ve danışmanlarımızla tüm proje disiplinleri arasındaki dengeli bir entegrasyon sağlıyoruz.

muhendislik
program proje

İnşaat ve Proje Yönetimi

Proje yönetimi; gerçekleştirilmesi planlanan programların zaman, mekan ve finansal kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılarak yürütülmesi ilkesine dayanır.

Sigma olarak proje yönetiminin farklı aşamalarında işverenlerimizin stratejik çözüm ortağı olmakla kalmayıp proje ertesi tam destek vererek sürdürebilir bir hizmet politikası benimsiyoruz.

Danışmanlık

İnşaat ve yapı sektöründe danışmanlık vermek için 30 yılı aşkın tecrübemizi alanında uzman profesyonellerle çalışarak ortaya koyuyor; işverenlerimizin proje risklerini asgari seviyeye indirerek marka değerlerini en yüksek seviyeye getirmeyi hedefliyoruz.

Global standartlardaki kalite anlayışımızla müşterilerimize projelerinin yaşam döngüsü boyunca bütünleşik bir hizmet deneyimi yaşatıyoruz.

danismanlik