Uzmanlıklar

Mühendislik ve Tasarım

Mühendislik ve tasarım; birden fazla disiplinin bir arada etkili bir şekilde çalışmasını gerektirir. Tecrübeli mühendislerimiz, uzmanlarımız ve danışmanlarımız ile Sigma olarak tüm proje iletişimlerinin farklı disiplinler arasında verimli bir şekilde yürütülmesini sağlar, böylelikle mühendislik ve tasarım sürecinin etkin bir şekilde ilerlemesini ve projenin en iyi sonuca ulaşmasını sağlamış oluruz.

Sigma olarak; yenilikçi bakış açısı ve global standartlardaki hizmet kalitesi ile yürüttüğümüz hizmetlerimizi; her biri farklı uzmanlık alanına ve çeşitli sektörlerdeki projelerde kapsamlı tecrübeye sahip mühendislerimizle birleştirerek, işverenlerimiz tarafından mühendislik ve tasarım çözümleri için öncelikli olarak tercih ediliyoruz.

Program ve Proje Yönetimi

Proje yönetimi; gerçekleştirilecek olan programların kaynaklarının etkin kullanılarak yönetilmesi ilkesine dayanır. Program ve proje yönetimi için kapsamlı bir hizmetler bütünü sunarak, her aşamada proje danışmanlığı verir, proje planlaması yapar, kontrol standartları oluşturarak süreçleri yönetir, geliştirir, kontrol eder ve sonuçlandırırız.

Projelerin tasarlanması, uygulanması, geliştirilmesi alanlarında işverenlerimizin en değerli çözüm partneri olmakla kalmayıp aynı zamanda proje sonrası desteğimiz ile de müşterilerimizin yanında yer alırız. Her zaman son teknolojiye sahip altyapı ve sürdürülebilir yenilikçi çözümler ile çalışır, projenin tüm aşamalarında detaylı bir çalışma sergileriz.

Danışmanlık

Danışmanlık uzmanlığımızla, işverenlerimizin projelerdeki risklerini minimize etmek ve marka değerlerini yükseltmek; yenilikçi yaklaşımımızla sektörde öncü konuma gelmelerini sağlamak ve global standartlardaki kalite anlayışımızla da potansiyellerini maksimuma çıkarmak için Sigma olarak tüm proje yaşam döngüsü boyunca her adımda müşterilerimizi destekleyen hizmetler veririz.

İşverenlerimize ihtiyaçlarına uygun akıllı çözümler sunar, sonuçların her proje için taşıdığı kritik sonuçları bilir, müşterilerimizi daha iyi bilgilendirmek için projelerin tasarlanması, yürütülmesi, revizyonları ve gelecek sonuçları için sadece bugünü değil yarını da düşünerek çalışır ve işverenlerimizi hedeflerine başarıyla ulaştırırız.

BİZE YAZIN